sobota 2. listopadu 2013

Matka příroda je svině a nikdy jinak

Do prdele. Dneska se mělo šukat. Po víc než tejdnu vzájemnýho vzrušování a udržování se v permanentní nadrženosti jsme se na sebe měli vrhnout, strhat ze sebe oblečení a milovat se do zemdlení těla.
Ale pravidlo, že když se na něco moc těšíš, tak se zásadně něco posere nebo to není takový, jak sis představoval, platí. Jak pravil Murphy: "Anything that can possibly go wrong, does."
A cože se to podělalo? Mno hádejte. Slečna v růžovém svetru. Ne, není nemocný. Slečna v zeleném vedle. Ne, ani já nejsem, to bych tu neseděla a neplkala, ale ležela bych v posteli a spala. Pán v triku s nápisem Metallica. Ano, jackpot - dostala jsem to. Koukám, že jste znalý problematiky.
Je to na hovno. Dneska budu sprostá a nasraná a děsná fúrie - teda do momentu, než ho uvidím a s ironickým úšklebkem mu dotyčnou skutečnost oznámím. A pak mi bude fajn, protože je mi s ním vždycky fajn, ať děláme cokoli. Jenom to krytí "jdeme na sushi a pak tančit" nakonec nebude krytím, ale naprostou pravdou - což je sice bezva, protože tančí naprosto božsky, ale... Víte jak. Nečekané a nechtěné změny plánů se obvykle prostě nesetkávají s nadšeným přijetím.

Svině příroda
je jako každá matka
a na zabití.

1 komentář:

 1. Já bych Matce Přírodě
  nenadával nepřípustně
  jako dlaždič v hospodě.
  Technika nám mužům velí,
  protiventsvím že se čelí
  když ne činy, aspoň ústně.

  OdpovědětVymazat